Karnety na Półfinał!

IMG_7211__1490830207_37.47.38.44 4

see Rozpoczynamy dystrybucję specjalnej puli karnetów na Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet, który odbędzie się 7-9 kwietnia w hali przy ul. Konwiktorskiej 6. Wydarzenie może cieszyć się dużym zainteresowaniem, dlatego już teraz warto zadbać o miejsce dla siebie na trybunach! Mecze na żywo będzie mogło obejrzeć maksymalnie 280 osób. 

Zadeklaruj kwotę wpłaty

PLN

 

http://www.suannmotorandpump.com.au/social-work-dissertation-titles/ Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie 6 meczów Turnieju:

http://terlanajans.com/an-argumentative-essay/ 7.04.2017, Piątek
17:45   XX LO MS Bydgoszcz – UKS Żak Nowy Sącz
20:15   SKK Polonia Warszawa – TS Ostrovia Ostrów Wlkp

get 8.04.2017, Sobota
16:00   TS Ostrovia Ostrów Wlkp – UKS Żak Nowy Sącz
18:30   SKK Polonia Warszawa – XX LO MS Bydgoszcz

http://www.mikasafarmington.com/application-phd-cover-letter/ here 9.04.2017, Niedziela
10:30   XX LO MS Bydgoszcz – TS Ostrovia Ostrów Wlkp
13.00   UKS Żak Nowy Sącz – SKK Polonia Warszawa

Aby otrzymać karnet wystarczą 2 łatwe kroki:

  1. Zadeklaruj kwotę wpłaty w wysokości 40 zł (normalny) lub 20 zł (ulgowy*) i uzupełnij dane – te informacje znajdą się na liście gości w dniach meczowych. Przekaż darowiznę płacąc wygodnym przelewem internetowym z Twojego banku. Wpłaty przyjmujemy do czwartku, 6 kwietnia, godz. 22:00.
  2. Odbierz zaproszenie w dniu meczu podając swoje dane wolontariuszowi. Twoje nazwisko i adres e-mail znajdą się na liście gości.

Pamiętaj jednak o 4 prostych zasadach:

  1. Jedna wpłata to zaproszenie dla jednej osoby. Nie kumuluj wpłat dla kilku osób ponieważ system płatności będzie mógł zidentyfikować tylko jedną osobę i ta zostanie wpisana na liście.
  2. Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz adres mail. Te dane zostaną umieszczone na liście. Zastrzegamy sobie możliwość ich potwierdzenia z Twoim dowodem tożsamości.
  3. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje dane osobowe widniały na naszej stronie, skorzystaj z opcji „Ukryj moje nazwisko na liście wpłacających” Bez obaw. Jak tylko dojdzie wpłata wyczytamy Twoje dane z wewnętrznej, niedostępnej publicznie bazy.
  4. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania/wątpliwości lub coś poszło nie tak to pisz do nas na adres media@wielkapolonia.pl

* – Karnet ulgowy obejmuje dzieci urodzone w latach 2002-2009. Dzieci urodzone w roku 2010 i później: wstęp bezpłatny.

Jeżeli zechcesz wpłacić większą kwotę – to zachęcamy! Całość nadwyżki zostanie przekazana na działalność SKK Polonia Warszawa.

click Organizatorem turnieju jest SKK Polonia Warszawa sp. z o.o., która w czasie imprezy będzie prowadziła sprzedaż biletów umożliwiających wstęp na obydwa rozgrywane danego dnia mecze. Aby uniknąć kolejek zachęcamy do wcześniejszego przybycia. Zaproszenia pochodzą z puli karnetów Stowarzyszenia Wielka Polonia. Wszelkie gromadzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie do zorganizowania wejścia na mecz, a po wydarzeniu są usuwane.

enter site Comments are closed.

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.