Półfinał na Konwiktorskiej!

IMG_6951__1490829171_37.47.38.44 1

7-9 kwietnia SKK Polonia Warszawa ma zaszczyt organizować Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet. Jest to wydarzenie bez precedensu w najnowszej historii klubu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Czarnych Koszul oraz sympatyków żeńskiego basketu.

W ciągu trzech dni nasze dziewczyny zmierzą się z zespołami: XX LO MS Bydgoszcz, UKS Żak Nowy Sącz oraz http://loscompadres.mx/writing-custom-media-center-plugins-for-windows-7/ Writing-custom-media-center-plugins-for-windows-7 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Dwie najlepsze drużyny turnieju zagrają w finale 21-23 kwietnia.

http://www.latestrecipes.net/best-professional-cv-writing-service-uk/ Best Professional Cv Writing Service Uk Harmonogram rozgrywek:

College Admissions Counseling Services Piątek, 7 kwietnia
17:45 XX LO MS Bydgoszcz – UKS Żak Nowy Sącz
20:15 SKK Polonia Warszawa – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Sobota, 8 kwietnia
16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – UKS Żak Nowy Sącz
18:30 SKK Polonia Warszawa – XX LO MS Bydgoszcz

Dissertation Sur Candide Niedziela, 9 kwietnia
10:30 XX LO MS Bydgoszcz – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
13:00 UKS Żak Nowy Sącz – SKK Polonia Warszawa

Wstęp na wybrane dni turnieju będzie biletowany. Cena biletu uprawniającego do wstępu na dwa rozgrywane danego dnia mecze wynosi 15 zł (normalny) oraz 7 zł (ulgowy).

Owl Argumentative Essay Jednocześnie uruchamiamy przedsprzedaż karnetów upoważniających do wstępu na wszystkie mecze turnieju. Cena to 40 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy). Szczegóły na ten temat zasad przedsprzedaży dostępne w osobnym komunikacie.

http://zoomia.pl/?spanish-coursework-help Spanish Coursework Help Karnet ulgowy obejmuje dzieci urodzone w latach 2002-2009. Dzieci urodzone w roku 2010 i później: wstęp bezpłatny.

Przypominamy, że hala na ul. Konwiktorskiej 6 jest w stanie pomieścić maksymalnie 280 widzów. Liczba dostępnych w przedsprzedaży karnetów ograniczona.

ZDOBĄDŹ KARNET

Comments are closed.

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.