Półfinał na Konwiktorskiej!

IMG_6951__1490829171_37.47.38.44 2

7-9 kwietnia SKK Polonia Warszawa ma zaszczyt organizować Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet. Jest to wydarzenie bez precedensu w najnowszej historii klubu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Czarnych Koszul oraz sympatyków żeńskiego basketu.

http://ellyservicedirectory.com/buy-research-paper-vatican-ii-history/ buy research paper vatican ii history W ciągu trzech dni nasze dziewczyny zmierzą się z zespołami: go to site XX LO MS Bydgoszcz, UKS Żak Nowy Sącz oraz TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Dwie najlepsze drużyny turnieju zagrają w finale 21-23 kwietnia.

http://www.millionaireagentmakersummit.com/cpm-textbooks-homework-help/ http://csharpbuddy.com/masters-thesis-doctoral/ masters thesis doctoral Harmonogram rozgrywek:

mba admission essay writing services vancouver Piątek, 7 kwietnia
17:45 XX LO MS Bydgoszcz – UKS Żak Nowy Sącz
20:15 SKK Polonia Warszawa – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

go here Sobota, 8 kwietnia
16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – UKS Żak Nowy Sącz
18:30 SKK Polonia Warszawa – XX LO MS Bydgoszcz

http://www.bcuto.ch/?passcode-for-discovery-education Niedziela, 9 kwietnia
10:30 XX LO MS Bydgoszcz – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
13:00 UKS Żak Nowy Sącz – SKK Polonia Warszawa

view Wstęp na wybrane dni turnieju będzie biletowany. Cena biletu uprawniającego do wstępu na dwa rozgrywane danego dnia mecze wynosi 15 zł (normalny) oraz 7 zł (ulgowy).

Jednocześnie uruchamiamy przedsprzedaż karnetów upoważniających do wstępu na wszystkie mecze turnieju. Cena to 40 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy). Szczegóły na ten temat zasad przedsprzedaży dostępne w osobnym komunikacie.

Karnet ulgowy obejmuje dzieci urodzone w latach 2002-2009. Dzieci urodzone w roku 2010 i później: wstęp bezpłatny.

Przypominamy, że hala na ul. Konwiktorskiej 6 jest w stanie pomieścić maksymalnie 280 widzów. Liczba dostępnych w przedsprzedaży karnetów ograniczona.

ZDOBĄDŹ KARNET

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.