AKS Polonia Warszawa

Amatorski Klub Sportowy Polonia Warszawa to oddolna inicjatywa sportowców i amatorów sportu stolicy. AKS to klub wielosekcyjny z silną reprezentacją biegową i triathlonową.

Fundamentem ideowym naszego klubu są słowa jednego z najwybitniejszych prezesów Polonii – Gen. Kazimierza Sosnkowskiego:

„Polonia stawia sobie za cel być wzorem dobrych zwyczajów etyki sportowej. Nie gońcie za rekordami za wszelką cenę zapominając o fair play”

Cel działalności klubu

Dissertation Sur La Tentative Punissable Podstawowy cel naszej działalności ma charakter pożytku publicznego oraz odnosi się bezpośrednio do tradycji powstałego w 1911 roku klubu sportowego Polonia Warszawa:

Po pierwsze – drużyna. Razem tworzymy zespół – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Od ponad stu lat bycie członkiem Polonii oznacza służbę dla Warszawy, a my kontynuujemy tę tradycję. Ludzkie przyjaźnie są istotą naszego klubu i dają nam radość.

Nasze zasady

Otwartość na drugiego człowieka i szacunek dla jego granic oraz poglądów są dla nas bardzo ważne.

Doctorate Thesis

Nie oszukujemy. I zawsze przestrzegamy zasad Fair Play. Phd Thesis Character Recognition A Polonia Warszawa dzięki naszej postawie nigdy nie zginie!

Więcej: http://polonia.warszawa.pl

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.

Internet Security Phd Thesis