AKS Polonia Warszawa

Amatorski Klub Sportowy Polonia Warszawa to oddolna inicjatywa sportowców i amatorów sportu stolicy. AKS to klub wielosekcyjny z silną reprezentacją biegową i triathlonową.

http://www.millionaireagentmakersummit.com/write-my-business-paper/ Write My Business Paper

watch Fundamentem ideowym naszego klubu są słowa jednego z najwybitniejszych prezesów Polonii – Gen. Kazimierza Sosnkowskiego:

„Polonia stawia sobie za cel być wzorem dobrych zwyczajów etyki sportowej. Nie gońcie za rekordami za wszelką cenę zapominając o fair play”

Cel działalności klubu

Podstawowy cel naszej działalności ma charakter pożytku publicznego oraz odnosi się bezpośrednio do tradycji powstałego w 1911 roku klubu sportowego Polonia Warszawa:

get

persuasive essays about abortion Po pierwsze – drużyna. Razem tworzymy zespół – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Od ponad stu lat bycie członkiem Polonii oznacza służbę dla Warszawy, a my kontynuujemy tę tradycję. Ludzkie przyjaźnie są istotą naszego klubu i dają nam radość.

Nasze zasady

Otwartość na drugiego człowieka i szacunek dla jego granic oraz poglądów są dla nas bardzo ważne.

here

Nie oszukujemy. follow url I zawsze przestrzegamy zasad Fair Play. A Polonia Warszawa dzięki naszej postawie nigdy nie zginie!

blank

go site Więcej: http://polonia.warszawa.pl

go to site

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.