Historycy Dumy Stolicy

Historycy Dumy Stolicy to nieformalna i otwarta grupa osób zainteresowanych badaniem i popularyzowaniem historii Klubu Sportowego Polonia Warszawa, a także zabezpieczaniem jego dziedzictwa kulturalno-społecznego.

Custom Homework Planners

Custom University Admission Essay Valparaiso Wśród licznych projektów grupy najważniejsze to: Essay To Buy – realizacja wystawy plenerowej „Piłkarze dawnej Warszawy w tyglu wielu kultur” wraz z imprezami towarzyszącymi (2013, w ramach ogólnopolskiego programu grantowego Patriotyzm Jutra realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, koordynowanego przez Muzeum Historii Polski) – realizacja wystawy plenerowej „Futbol niezwyczajnych dni – sport w okupowanej Warszawie” wraz z imprezami towarzyszącymi (2014, w ramach ogólnopolskiego programu grantowego Patriotyzm Jutra) – realizacja wystawy plenerowej „Futbol w ruinach miasta” wraz z imprezami towarzyszącymi (2015, w ramach ogólnopolskiego programu grantowego Patriotyzm Jutra) – realizacja wystawy plenerowej „Rzut w minione stulecie. Opowieść o ludziach, miejscach i wydarzeniach w 90. rocznicę powstania drużyny koszykówki w Klubie Sportowym Polonia Warszawa” wraz z imprezami towarzyszącymi (2015, ze środków m.st. Warszawy, z mecenatem strategicznym Fundacji LOTTO Milion Marzeń)

Dissertation Abstract Journal

Historycy Dumy Stolicy prowadzą wiele bieżących działań badawczych, a także dbają o kontakt z seniorami i świadkami historii KS Polonia Warszawa.

Argumentative Brief

Comments are closed.

Research Proposal

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.

Phd Dissertation Scott Armentrout California Help With Your Paper Dissertation Book Binding