O nas

Stowarzyszenie Wielka Polonia zostało powołane do życia przez sympatyków klubu Polonia Warszawa w 2002 r. Bezpośrednim powodem, dla którego powstała Wielka Polonia była chęć zogniskowania pracy, umiejętności i doświadczeń sympatyków klubu oraz przyjaciół sportu w Warszawie.

http://verkehrsverein-guntersblum.de/dissertation-abstracts-internationaleducation/ Dissertation Abstracts Internationaleducation

Wielka Polonia jest niezależnym i otwartym stowarzyszeniem zrzeszającym sympatyków Czarnych Koszul. Współtworzymy wiele inicjatyw: organizujemy Ośrodek Kibice Razem Warszawa, bierzemy udział w konsorcjum Zona Muranów, gdzie pracujemy na rzecz społeczności lokalnej, dbamy o pamięć historyczną poprzez liczne wystawy, spotkania, publikacje, prowadzimy komunikację polonijną w social mediach, opiekujemy się Jaguarzycą Beatą, zbieramy pieniądze dla Domu Dziecka.

Writing A Personal Essay For Graduate School Admission

W ostatnich latach zebrane przez nas fundusze i przyprowadzeni sponsorzy pozwoliły uratować byt seniorskich sekcji piłki nożnej i koszykówki kobiet.

Dla kogo jest Wielka Polonia?

Polonia Warszawa od lat skupia wokół siebie ludzi przywiązanych do klubowych wartości. Z Polonią i jej symbolami jest się na dobre i na złe. Kibicowanie Polonii nie jest przejściową modą i owczym pędem. Warszawskie tradycje, nonkonformizm, elitarność, duch walki, fair play, kultura – to wyróżniki klubu z Konwiktorskiej 6.

http://www.meandergroep.com/?de-la-musique-avant-toute-chose-verlaine-dissertation De La Musique Avant Toute Chose Verlaine Dissertation

Dołącz do nas!

Research Paper Assistance Services Zapisz się do stowarzyszenia i zaangażuj się z nami w odbudowę potęgi najstarszego klubu stolicy. Chcemy Cię poznać, dowiedzieć się, jakie masz pomysły, co sądzisz o naszej działalności, co jest warte pochwały, a nad czym musimy wciąż pracować. Chcemy, byś stał się częścią Polonii, klubu budowanego przez ludzi, i dla ludzi. Wypełnij deklarację. Wspólnie twórzmy historię!

Kampania Campaign została zakończona. Nie można dodać kolejnych wpłat.

Article Writers Needed How To Write A Perfect Essay Dissertation On Retail Industry In Recession Diythemes Thesis Skins Viagra No Prescription Online Pharmacy